Vítejte v hudebním nakladatelství Schubert Music Publishing s.r.o.

Schubert Music Publishing s.r.o. patří do mezinárodní skupiny, kterou založil v roce 2003 její vlastník Andreas Schubert. Hudební nakladatelství Schubert Music Publishing (SMP) je největším nezávislým subjektem ve střední a východní Evropě a v současné době má své vlastní pobočky v těchto zemích:  Rakousko, Německo, Švýcarsko, Španělsko, Francie, Velká Británie, Spojené státy americké, Polsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Bulharsko a Rumunsko.

Cílem SMP je poskytovat kvalitní služby svým partnerům a klientům, ale neomezovat svou práci pouze na registrace smluv a hudebních děl, vyúčtování autorských honorářů a reklamace – tyto činnosti tvoří velkou část každodenní rutiny každého hudebního nakladatelství. V dnešním ze dne na den měnícím hudebním průmyslu se snažíme poskytovat především poradenství a nabízet řešení ve prospěch našich autorů a obchodních partnerů, stejně jako našich klientů z mediálního průmyslu.

V současné době se na stránkách pracuje, kompletní informace o celé mezinárodní  skupině najdete na stránkách www.schubertmusic.com.